Literatúra
Teraz čítaš
Ichimoku Kinko Hyo - Preklad kompletných kníh Hosoda
5

Ichimoku Kinko Hyo - Preklad kompletných kníh Hosoda

vytvorené Forex ClubMarch 16 2021

Pred niečo vyše rokom sa poľská obchodná komunita preslávila akciou prekladu prvých 4 kníh Ichimoku Sanjina, tvorcu investičnej a špekulatívnej metódy, známej po celom svete ako Ichimoku Kinko Hyo. Do zbierky na preklad sa do dnešného dňa zapojilo vyše pol tisícky poľských fanúšikov obchodovania.

Ďalšie tri knihy, ktoré boli stiahnuté z úradnej tlače v r Japonsko a ktoré sú v miestnych krajinách napriek mnohým ťažkostiam považované za národné dedičstvo, získali aj nadšenci Ichimoku v Poľsku. Ihneď po tomto úspechu sa rozbehla akcia na ich preklad, aby sa zbierka skompletizovala. Ak sa tak stane, Poľsko bude druhým národom (po Japonsku), ktorý sa bude môcť poučiť z pôvodných spisov Ichimoku Kinko Hyo. 

Čo je Ichimoku

hosoda knihyIchimoku je len omylom zredukovaný na pomer dostupný na akejkoľvek sebarešpektujúcej obchodnej platforme. Ako však nie je ťažké uhádnuť, týchto 7 masívnych kníh obsahuje oveľa ezoterickejšie poznatky. Vedomie, ktoré Ichimoku Sanjin tajil až do vysokého veku a až na naliehanie jedného z členov rodiny sa rozhodol nezobrať si ju do hrobu. Málokto vie, že ho roky viazala klauzula mlčania, ktorá mu zakazovala zverejniť jeho vtedajšie tajné poznatky.

Prečo to tak bolo? No na konci 40. rokov, po nástojčivom presviedčaní troch svojich priateľov a vysokých osobností, im za štedrý poplatok predal svoje tajomstvo, pričom sa zaviazal, že ho najbližších 10 rokov nezverejní. Odmlčal sa nie v 10., ale v 20. rokoch 1969. storočia.V roku XNUMX vyšiel prvý diel Ichimoku Kinko Hyo, ktorý sa okamžite stal veľmi populárnym medzi japonskými investormi. Z diel sa dozvedáme o tom, ako vzniká graf Ichimoku, ako by sa mal správne interpretovať, aby ste na trhu nikdy nestratili. Prvý diel bol napísaný s ohľadom na individuálnych investorov a Hosodovým snom bolo, aby sa všetci jeho čitatelia dostali vďaka týmto znalostiam aspoň do strednej triedy.


Nezabudnite si prečítať: Ichimokuova zákulisná stratégia - Grzegorz Moskwa


Môžeme si prečítať o interpretácii vlnovej dĺžky trhu, jeho cenových dopytoch, ako aj o najdôležitejšom aspekte, ktorý robí tieto diela tak jedinečnými - o teórii času. Čas s Hosodou je takmer mystický. Odhalí nám kúzlo čísiel, ktorými sa riadia hitparády a grafy pozorujeme zrakom na časovej osi. 

Každý, kto si prečíta tieto úžasné diela, zmení svoj prístup k trhu po zvyšok svojich dní. Obsahujú také neuveriteľné vedomosti, že okolo nich nemôžete prejsť ľahostajne, az dobrého dôvodu sú najstráženejším japonským tajomstvom. Predstavte si, že by ste mohli byť obchodníkom, ktorý nielenže vie, kedy je najziskovejší vstup, ale aj to, kam by mala cena smerovať a kedy je najpravdepodobnejšia. 

Ichimoku knihy v poľštine

Kampaň na preklad kníh je pro bono kampaň organizovaná obchodníkmi pre obchodníkov s cieľom šíriť poznatky o trhoch a ich interpretácii. Preložené knihy sa nepredávajú. Je to skládka a nikto z toho nemá finančný prospech. Akýkoľvek prebytok v zbierke bude použitý na preklady ďalších diel s touto tematikou alebo na charitu, ako to bolo v prípade prvej kvapky.

Ak sa chcete zúčastniť kampane a získať kópiu preložených kníh, musíte pomocou tohto odkazu na zrzutka.pl záloha 250 PLN. Ak chcete dostávať predchádzajúce preklady vo formáte PDF, účastník dropa požiada o zaslanie dodatočných 150 PLN. Prvé preklady (knihy 1-4 plus Hidenobu Sasaka) mu budú okamžite zaslané na e-mailovú adresu použitú na snímke obrazovky. 

Pôvodne jeden zväzok stojí 30000 1000 jenov, čo je vyše XNUMX XNUMX PLN. Tieto objemy sa však už nevydávajú a sú (ne)dostupné len na sekundárnom trhu za prehnanú cenu, zodpovedajúcu ich vzácnosti.  

V čase písania tohto článku sa pracuje a prebieha preklad V. zväzku, ktorý by mal byť odovzdaný účastníkom kampane začiatkom apríla. 

Na základe zdrojových informácií bol tiež vytvorený veľmi rozsiahly indikátor na vykonávanie všetkých výpočtov času, vĺn a rozsahov, ako aj umožňujúci grafickú prezentáciu trhu pomocou Kyushu Legs, originálneho výtvoru Goichi Hosoda na obchodovanie s týždenné (či vlastne 9-týždňové) sviečky, ktoré si môžete podrobne prečítať v treťom zväzku spisov.

Indikátor je k dispozícii TU. Pre členov nášho klubu je pripravená zľava -10%.
kód: ICHIMOKU10

Si nadšený pre Ichimoku? Chcete byť v obraze? Pripojte sa k skupine na Facebooku - Skupina Ichimoku - počas ktorých sa konajú nedeľné organizačné porady. Ovplyvnite budúcnosť projektu!

Iniciátorom a organizátorom snímky obrazovky je Rafal Zuchowicz

Co si myslis?
Mám rád
18%
zaujímavé
75%
heh...
2%
Šokujúce!
1%
nemám rád
2%
Škoda
1%
O autorovi
Forex Club
Forex Club je jeden z najväčších a najstarších poľských investičných portálov – forex a obchodné nástroje. Ide o originálny projekt spustený v roku 2008 a uznávanú značku zameranú na devízový trh.
5 komentárov
 • 17. marca 2021 o 00:52

  ako získam 1-4 knihy .. nemôžem nájsť platbu ďalších 150 PLN za prvé 4 knihy ..

  • Pavol Mosionek
   17. marca 2021 o 12:58

   Ahoj! Automaticky získate 1-4 knihy, ak prispejete sumou 250 PLN (za preklad nových kníh) + 150 PLN (za predchádzajúce) = súhrnne 400 PLN. Ak ste už darovali 250 PLN predtým, najlepším riešením by bolo kontaktovať pána Rafala Zuchowicza cez Facebook (odkaz na jeho profil je na konci článku).

 • Damian
  14. novembra 2021 o 04:54

  Dobrý deň.

  Akcia ešte pokračuje? Pretože by ma asi lákalo darovať.

  Dobre chápem, že v súčasnosti nie je možné získať tlačené kópie Prvých prekladov (Knihy 1-4 plus Hidenobu Sasaki)? Ak áno, je to škoda.

  Zdravím vás,
  Damian

  • Pavol Mosionek
   14. novembra 2021 o 05:22

   Ahojte, článok je z marca, ale Rafał (odkaz na neho na konci článku) vám určite poskytne všetky aktuálne informácie o tejto téme. Možno ešte majú na sklade tlačené kópie.

   Zdravím!

   • Damian
    14. novembra 2021 o 08:01

    dakujem za rychlu odpoved. Pokúsim sa skontaktovať s pánom Rafalom, aj keď to môže byť ťažké kvôli chýbajúcemu kontu na FB.

Zanechať odpoveď